Nasze usługi

Kompletne kanapy

Produkujemy kompletne kanapy do motocykli. Jest to całkowicie nasza produkcja z materiałów najwyższej światowej jakości.

Modernizacja kanapy

Przebudujemy twoją kanapę w taki sposób, żeby była …….. potrzebami … zmienimy kształt pianki tak, żeby był zgodny z twoimi oczekiwaniami. Dodatkowo na nowy kształt uszyjemy nowe poszycie, które zmieni kanapę. Uzyskasz tym samym nowy komfort podróżowania, a także nowy wygląd.

Zmiana poszycia

Zmienimy poszycie na twojej kanapie. Uszyjemy, uszczelnimy, zamocujemy na twojej kanapie. Kanapa uzyska tym samym nowy świeży wygląd i charakter.

Nasze najnowsze prace

Dbałość o szczegóły sprawia, że nasze prace są doskonałe

Członkowie zespołu

Jesteśmy najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie
Andrzej Załupski

Andrzej Załupski

Główny tapicer

Tapicerstwem zajmuję się nieprzerwanie od 1996 roku. Zaczynałem naukę w tym zawodzie od produkcji mebli wypoczynkowych. Przez pierwsze lata nauczyłem się podstaw tapicerstwa.W kolejnych latach zdobywałem doświadczenie w tapicerstwie samochodowym i motocyklowym. Tapicerstwo motocyklowe jest dla mnie o tyle istotne, gdyż motocyklowym turystą i wiem dobrze, że dobre siedzenie motocyklowe może umilić czas spędzony na poznawaniu świata.

Co mówią klienci?

Dlaczego nasi klienci nas kochają?
Inverness McKenzie

Inverness McKenzie

Business Owner

"We have no regrets! After using your product my business skyrocketed! I made back the purchase price in just 48 hours! I couldn't have asked for more than this."

Hanson Deck

Hanson Deck

Independent Artist

"Your company is truly upstanding and is behind its product 100 percent. Hestia is worth much more than I paid. I like Hestia more each day because it makes easier."

Natalya Undergrowth

Natalya Undergrowth

Freelancer

"Thank you for making it painless, pleasant and most of all hassle free! I am so pleased with this product. Dude, your stuff is great! I will refer everyone I know."

Kontakt

Chcielibyśmy usłyszeć twoją opinię

Napisz do nas